Tarsus Yol Yardım

Tarsus Yol Yardım

Kurumsal

Uzun yıllardan beri hizmet vermenin kazandırmış olduğu tecrübe, eğitimli ekibi donanımlı ekipmanları ile Mersin Tarsus’ta yol yardım hizmeti veren Tarsus Yol Yardım, 7/24 çalışarak Tarsus’un her noktasına en kısa sürede ulaşabilmektedir. Özellikle Tarsus karayollarının önemli bağlantı yollarına sahip olması ve birçok araca ev sahipliği yapması, olası bir kaza ya da araç arızalanmasında felaketlere sebep olabilir. Trafiğin aksayıp yolcuların mağdur olmaması, aciliyet gerektiren araçların (itfaiye, ambulans, kolluk kuvvetleri araçları vb.) yolda zaman kaybetmemesi adına firmamız en kısa sürede olay yerine ulaşarak yol yardım hizmeti sağlıyor, araçlara yerinde ve gerekli müdahaleleri yaptıktan sonra araçları çekerek gerekli yerlere bırakıyor. Hizmet alanını genişletmek isteyen firmamız aynı zamanda ekipmanlarının kapasitesi doğrultusunda (bir araç boyutu ve ağırlığındaki mallar) siz değerli müşterilerimizin nakliyat işlemlerini de sağlamaktadır.

‘Yüksek müşteri anlayışı’ ve ‘mal güvenliği garantisi’ 

Hizmet verirken hizmet anlayışından vazgeçmeyen firmamız; ‘yüksek müşteri anlayışı’ ve ‘mal güvenliği garantisi’ ilkelerinden ödün vermeyerek sizlere hizmet vermektedir. Ekibini bu doğrultuda eğiten firmamız araçlara yapılan hizmetten araçların çekilmesine kadar olan ki tüm süreçte dikkatle çalışmakta ve siz değerli müşterilerimize garanti vermektedir. Bu vakte kadar vermiş olduğumuz sayısız hizmet sonucu birçok araç sahibinin mağduriyeti en aza indirgenmiş, trafik normal akışına döndürülmüş ve araçlarda oluşabilecek zararlar da (bekleme sonucu oluşabilecek kaçak, infilak etme vb.) azaltılmıştır. Ek olarak istenildiği takdirde araçların istediğiniz noktadan alınıp istediğiniz noktaya da bırakılabilmektedir. Gelişmek için gerekli atılımları sağlayan firmamız genişlettiği geniş araç ağı sayesinde Tarsus’un her noktasına en kısa sürede tam donanımlı şekilde ulaşabilmektedir.

Tecrübenin diğer adı, Tarsus Yol Yardım

Zamanın büyük önem taşıdığı bu sektörde vermiş olduğu hizmetlere bilinçli yaklaşan Tarsus Yol Yardım, her araca kendi aracıymış gibi hizmet vererek yüksek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üstte tutmaktadır. İşini yaparken çevreyi de işi gibi gören ekibimiz çevreye hiçbir zarar vermemekle birlikte çevredekilerin de mağdur olmasını önlemektedir. Vizyonunu her daim genişleten firmamız ilkelerinden vazgeçmeyerek rakiplerinin önüne geçmiş, sizlerin tek tercihi olmuştur. Bundan dolayı uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermenin ve verecek olmanın gururunu yaşamaktayız.

Tarsus Yol Yardım

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?