Tarsus Yol Yardım

Tarsus Yol Yardım

Yol Yardım

Ülkemizde son yıllarda araç sayısının ciddi anlamda artış göstermesi ile birlikte trafikte de artış meydana gelmiştir. Araç kullananların en büyük kâbusu ise yolda kalma korkusudur. Böyle bir durumlarda Tarsus Yol Yardım ekibimizi arayarak sizlere her ne şekilde yolda kaldıysanız tamir haricinde her tür yol yardımını sunmaktayız. 7 gün 24 saat yılın her bir günü, Mersin ilinin il merkezi ile birlikte ilçelerinin hatta köylerinde bile kaldıysanız, hiç endişe etmeyin, bizi arayın uzman ekibimizle size ulaşım sağlayalım.

Alo Yol Yardımı Nedir?

Yolda seyir halinde iken ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zaman diliminde size sunularak mağduriyetinizin giderilmesi anlamında ülkemiz sınırları içerisinde karayollarında sürücülere 365 gün, 7/24 sunulan hizmettir.

Tarsus Yol Yardım olarak sunduğumuz hizmetler;

• Yolda seyir halinde iken aniden herhangi bir sebeple aracın arızalanması sonrasında yaptığımız kurtarma, çekme yol yardımı,
• Yakıtınızın azaldığını fark etmediğiniz bir durumda trafikte seyrederken aniden yakıtınızın bitmesi durumunda Tarsus’un neresinde olursanız olun, bizi aradığınızda yol yardım ekiplerimiz en uygun fiyatlarla sizi en yakın akaryakıt istasyonuna götürmektedir.
• Yolda giderken lastiğiniz patlarsa değiştirmeyi de bilmiyorsanız, bizi arayarak yol yardım ekibimize ulaşabilirsiniz.
• Aracınız yolda kaldığında sizi uygun fiyatlarımızla yetkili servise ya da başka herhangi bir oto tamirhanesine götürmekteyiz.
• Kontak anahtarınızı çaldırdığınızda, kaybettiğinizde ya da araç içerisinde unuttuğunuzda yine Tarsus Yol Yardım olarak Tarsus’un neresinde olursanız olun, kilitçiyi bulunduğunuz yere getirerek mağduriyetinize son veriyoruz.

Alo Yol Yardım konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat etmeniz ve unutmamanız, daha fazla mağduriyet yaşamanızın önüne geçme bakımından fayda sağlar:

• Çekici hizmeti ne zaman ne kadar isterseniz o kadar sizi kurtarmaya gelir. Bu noktada sigorta şirketlerinin çekici çağırma özelliği ile tamamen farklıdır.
• Özellikle Tarsus bölgesinde yol yardımına ihtiyacınız olursa yol yardım ekibimize ulaşmak için gerek web sitemizde, www.tarsusyolyardim.com.tr ‘de 7/24 sizlere hizmet vermek için bekleyen müşteri danışmanlarımızdan, gerekse de Alo Yol Yardım telefon hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Yol Yardım

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?